Uitslagen

Start ] Uresco'98 ] Rayon Leeuwarden ]

 

seizoen 2008    seizoen 2009    seizoen 2010    seizoen 2011

Uitslagen van de Leeuwarder verenigingen en Rayon Leeuwarden

seizoen 2012

Klik op de naam voor online bekijken van de uitslag. klik op Om de uitslag te downloaden in pdf.

Om pdf bestanden te bekijken heeft u Acrobat reader nodig, klik op het logo om deze gratis reader te downloaden:
  

Datum Vlucht+Code Uresco'98 Leeuwarder Duivenvrienden Orion Rayon Leeuwarden
07-4-12 V14 Wijchen H.Opdam v.Dijk-Rebel Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley 
14-4-12 V15 Boxtel J.O.Veenstra v.Dijk-Rebel Th. & M.Boelens J.O.Veenstra 
21-4-12 V16 St.Truiden Hylke van Dijk D.v/d Veen S.v/d Zee Hylke van Dijk 
29-4-12 M17 Hazeldonk Gebr.Koehoorn Mevr. S. Feenstra Th. & M.Boelens Gebr.Koehoorn 
05-5-12 M18 Pommeroeul M.Bootsma v.Dijk-Rebel S.v/d Zee M.Bootsma 
12-5-12 V19 Boxtel T.v/d Veen v.Dijk-Rebel Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley 
19-5-12 M20 Quievrain Hok v.Andel-Terluin D.v/d Veen Tjitte & Lesley Hok Andel-Terluin
26-5-12 E21 Pithiviers Hok v.Andel-Terluin v.Dijk-Rebel Tjitte & Lesley Hok Andel-Terluin
26-5-12 V21 Boxtel Gebr.Koehoorn K.Machiela A.J.Vijverstra Gebr.Koehoorn
02-6-12 M22 Quievrain Dick Postma K.Machiela Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
09-6-12 E23 Sens H.Opdam A.van Merode Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
09-6-12 V23 St.Truiden Hylke van Dijk F.van Merode M.Sminia Hylke van Dijk
16-6-12 M24 St.Quentin Gebr.Koehoorn F.van Merode Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
23-6-12 E25 Orleans A.J.Steunebrink v.Dijk-Rebel Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
23-6-12 V25 St.Truiden Harry Hazenberg F.van Merode Tjitte & Lesley Harry Hazenberg
30-6-12 M26 St.Quentin A.J.Steunebrink F.van Merode Tjitte & Lesley A.J.Steunebrink
07-7-12 E27 Orleans Hok v.Andel-Terluin A. LLukaci Th.&M.Boelens Th.&M.Boelens
14-7-12 J28 Zutphen AFGELAST AFGELAST AFGELAST AFGELAST
21-7-12 J29 Duiven Gebr.Koehoorn v.DIjk-Rebel Tjitte & Lesley Gebr.Koehoorn
28-7-12 J30 Boxtel Gebr.Koehoorn Lamphen-Rinsma Th. & M.Boelens Gebr.Koehoorn
04-8-12 J31 Lommel Hok v.Andel-Terluin Lamphen-Rinsma Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
11-8-12 J32 Nijvel Gebr.Koehoorn v.Dijk-Rebel Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
17-8-12 J33 Nijvel Gebr.Koehoorn v.Dijk-Rebel Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
25-8-12 J34 St.Quentin R.Postma Geen deelname Th. & M.Boelens R.Postma
25-8-12 N34 Wijchen T.v/d Veen D.v/d Veen Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
01-9-12 J35 Morlincourt Hok v.Andel-Terluin Geen deelname Th. & M.Boelens Hok Andel-Terluin
01-9-12 N35 Den Bosch Hylke van Dijk Mevr.S.Feenstra Th. & M.Boelens Hylke van Dijk
08-9-12 N36 Boxtel Hylke van Dijk S.Haakma Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
15-9-12 N37 Lommel Hylke van Dijk Mevr.S.Feenstra Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
22-9-12 N38 St.Truiden Hylke van Dijk Mevr.S.Feenstra Tjitte & lesley Tjitte & Lesley

 

 

 

 

seizoen 2011

(klik op de naam van de winnaar voor complete uitslag)

Datum Vlucht+Code Uresco'98 Leeuwarder Duivenvrienden Orion Rayon Leeuwarden
09-4-11 V14 Zutphen H.Opdam Lammert v/d Mey Tjitte & Lesley H.Opdam
16-4-11 V15 Den Bosch Harry Hazenberg K.Machiela Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
23-4-11 V16 Boxtel Harry van Andel Lammert v/d Mey Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
30-4-11 V17 Hasselt T.v/d Veen S.Haakma Tjitte & Lesley T.v/d Veen
07-5-11 M18 Nijvel Harry van Andel S.Haakma Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
14-5-11 V19 Boxtel J.Steunebrink F.van Merode Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
14-5-11 E19 Sens Harry van Andel Comb.Lamphen/Rinsma Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
21-5-11 M20 Pommeroeul Gebr.Koehoorn Comb.Lamphen/Rinsma Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
28-5-11 V21 Maaseik H.Opdam D.v/d Veen Tjitte & Lesley H.Opdam
28-5-11 E21 Sens M.Groenhof Comb.Lamphen/Rinsma Rudolf Visser M.Groenhof
04-6-11 M22 Pommeroeul H.Opdam Comb.Lamphen/Rinsma Tjitte & Lesley H.Opdam
11-6-11 V23 Strombeek J.Steunebrink Comb.v.Dijk/Rebel Tjitte & Lesley J.Steunebrink
11-6-11 E23 Pithiviers Gebr.Koehoorn Comb.Lamphen/Rinsma Rudolf Visser Comb.Lamphen/Rinsma
18-6-11 M24 Pommeroeul Gebr.Koehoorn Germ Postma Tjitte & Lesley Gebr.Koehoorn
25-6-11 E25 Orleans K.Wijnsma Comb.Lamphen/Rinsma Rudolf Visser K.Wijnsma
02-7-11 M26 ST.Quentin Hylke van Dijk Comb.Lamphen/Rinsma Tjitte & Lesley Hylke van Dijk
09-7-11 E27 Pithiviers J.Steunebrink Comb.Lamphen/Rinsma Comb.Koos & Suzan J.Steunebrink
09-7-11 J27 Wijchen Hylke van Dijk S.Haakma R.Postma R.Postma
16-7-11 M28 St.Quentin A.Ketellapper Germ Postma Tjitte & Lesley A.Ketellapper
16-7-11 J28 Den Bosch A.Terluin Lammert v/d Mey Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
23-7-11 J29 Boxtel AFGELAST AFGELAST AFGELAST AFGELAST
30-7-11 J30 Boxtel M.Groenhof Comb.v.Dijk/Rebel R.Postma R.Postma
06-8-11 J31 Maaseik M.Groenhof Lammert v/d Mey Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
13-8-11 J32 Nijvel Gebr.Koehoorn Comb.v.Dijk/Rebel Tjitte & Lesley Gebr.Koehoorn
20-8-11 N33 Duiven Hylke van Dijk Comb.v.Dijk/Rebel Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
20-8-11 J33 St.Quentin A.Terluin Comb.v.Dijk/Rebel Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
27-8-11 N34 Den Bosch K.Wijnsma H.v/d Kolk J.O.Veenstra K.Wijnsma
27-8-11 J34 St.Quentin M.Groenhof Comb.v.Dijk/Rebel Tjitte & Lesley M.Groenhof
03-9-11 N35 Boxtel S.Boonstra Comb.v.Dijk/Rebel Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
10-9-11 N36 Hasselt Gebr.Koehoorn Comb.v.Dijk/Rebel Tjitte & Lesley Gebr.Koehoorn
17-9-11 N37 Hasselt Hylke van Dijk Mevr. S.Feenstra Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley

 

 

 

seizoen 2010

(klik op de naam van de winnaar voor complete uitslag)

Datum Vlucht+Code Uresco'98 Leeuwarder Duivenvrienden Orion Rayon Leeuwarden
10-4-10 V14 Zutphen Gebr.Koehoorn L.Schuil Tjitte & Lesley Gebr.Koehoorn
17-4-10 V15 Boxtel H. Opdam Lammert v/d Mey Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
24-4-10 V16 Meer Y. en L. Giesing Comb.van Dijk Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
01-5-10 M17 Isnes Hylke van DIjk Comb.van Dijk Tjitte & Lesley Hylke van Dijk
08-5-10 M18 Isnes M. Bootsma Comb.van Dijk A.J.Vijverstra Comb.van Dijk
15-5-10 V19 Duffel J.Steunebrink Lammert v/d Mey Tjitte & Lesley J.Steunebrink
15-5-10 E19 Signy Signetz Harry van Andel Comb.van Dijk Tjitte & Lesley Harry van Andel
22-5-10 M20 Pommeroeul Gebr.Koehoorn Comb.van DIjk Tjitte & Lesley Gebr.Koehoorn
29-5-10 V21 Duffel A.Terluin Germ Postma Comb. Koos en Suzan A.Terluin
29-5-10 E21 Sezanne R.Walstra H.v/d Kolk T.Wijma R.Walstra
05-6-10 M22 Pommeroeul Hylke van Dijk L.Schuil A.J.Vijverstra A.J.Vijverstra
12-6-10 V23 Strombeek Gebr.Koehoorn Comb.van DIjk Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
13-6-10 E23 Troyes H.Opdam Comb.van Dijk Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
20-6-10 M24 Hazeldonk Gebr.Koehoorn Lammert v/d Mey Tjitte & Lesley Gebr.Koehoorn
27-6-10 E25 Sens H.Opdam Chris & Annemarie Comb.Koos en Suzan H.Opdam
03-7-10 M26 Menen K.R.v/d Vosse F.van Merode Ch.v/d Ploeg K.R.v/d Vosse
10-7-10 E27 Sens T.v/d Veen L.Schuil Tjitte & Lesley T.v/d Veen
17-7-10 J28 Deventer Gebr.Koehoorn Comb.van Dijk R.Postma R.Postma
24-7-10 J29 's Heerenberg Harry van Andel S.Haakma R.Postma R.Postma
01-8-10 J30 De Meern Gebr.Koehoorn S.Lamphen Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
07-8-10 J31 Hazeldonk H.Hazenberg Hedy Rebel Tjitte & Lesley H.Hazenberg
14-8-10 J32 Isnes H.Opdam Hedy Rebel Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
21-8-10 J33 St.Quentin H.Opdam Hedy Rebel Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
21-8-10 N33 Deventer J.Steunebrink Chris & Annemarie J.O.Veenstra J.Steunebrink
28-8-10 J34 St.Quentin M.Groenhof Comb.van Dijk Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
28-8-10 N34 Hedel Hylke van Dijk Comb.van Dijk Freek & Zusje Freek & Zusje
04-9-10 N35 Hazeldonk J.Steunebrink Chris & Annemarie J.O.Veenstra J.Steunebrink
11-9-10 N36 Duffel A.Terluin Germ Postma J.O.Veenstra J.O.Veenstra
18-9-10 N37 Duffel Hylke van Dijk A.Llukaci J.O.Veenstra J.O.Veenstra

 

seizoen 2009

(klik op de naam van de winnaar voor complete uitslag)

Datum Vlucht+Code Uresco'98 Leeuwarder Duivenvrienden Orion Rayon Leeuwarden
11-4-09 V01 Heteren Gebr.Koehoorn Lammert v/d Mey Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
18-4-09 V02 Boxtel Gebr.Koehoorn K.van Dijk Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
25-4-09 V03 Hasselt R.Zondervan F. v/d Vegt R.Postma R.Zondervan
02-5-09 M01 Wavre A.Ketellapper K.van Dijk H.Opdam A.Ketellapper
09-5-09 E01 La Ferte s J. S.van Zuiden K.van Dijk Harry van Andel Harry van Andel
09-5-09 V04 Boxtel M.Bootsma K.van Dijk R.Postma R.Postma
16-5-09 M02 Achene Hylke van Dijk Lammert v/d Mey Harry van Andel Hylke van Dijk
23-5-09 E02 Ablis A.Ketellapper K.van Dijk Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
23-5-09 V05 Maaseik R.Walstra G.E.Postma M.Groenhof M.Groenhof
30-5-09 M03 Isnes Gebr.Koehoorn K.van Dijk Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
06-6-09 V06 Hasselt D.Visser S.Haakma H.Opdam D.Visser
08-6-09 A06 Chateaudun Gebr.Koehoorn Mast-de Jong H.Opdam H.Opdam
13-6-09 M04 Achene D.Visser K.van Dijk Th.Wijma Th.Wijma
20-6-09 A07 Blois F.Hofman K.van Dijk A.A.Terluin A.A.Terluin
20-6-09 M05 Isnes Gebr.Koehoorn Chris & Annemarie Tjitte & lesley Gebr.Koehoorn
27-6-09 M06 Vilvoorde Gebr.Koehoorn K.van Dijk H.Opdam H.Opdam
04-7-09 E05 Pithiviers Gebr.Koehoorn K.van Dijk D.Stinstra D.Stinstra
04-7-09 J01 Heteren Hazenberg-Veninga K.van Dijk A.A.Terluin Hazenberg-Veninga
11-7-09 J02 Gennep Gebr.Koehoorn F. v/d Vegt H.Opdam H.Opdam
18-7-09 J03 Boxtel Gebr.Koehoorn D.v/d Veen Tjitte & Lesley Gebr.Koehoorn
25-7-09 J04 Hasselt Gebr.Koehoorn D.v/d Veen Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
01-8-09 J05 Isnes Gebr.Koehoorn F.v/d Vegt A.A.Terluin A.A.Terluin
08-8-09 J06 Pommeroeul Gebr.Koehoorn F.v/d Vegt A.A.Terluin A.A.Terluin
15-8-09 J07 St.Quentin T.v/d Veen F.v/d Vegt Rudolf Visser Rudolf Visser
22-8-09 N01 Heteren A.Ketellapper F.v/d Vegt H.Opdam * H.Opdam *
29-8-09 N02 Gennep J.Steunebrink L.Schuil Tjitte & Lesley * Tjitte & Lesley *
05-9-09 N03 Boxtel T.v/d Veen S.Haakma Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
12-9-09 N04 Hasselt K.Wijnsma K.van Dijk Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
19-9-09 N05 Wavre Hylke van Dijk G.E.Postma Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley

* = Nieuwe uitslag per 5-9-2009

 

seizoen 2008

Datum Vlucht+Code Uresco'98 Leeuwarder Duivenvrienden Orion Rayon Leeuwarden
12-4-08 V01 Heteren R. Walstra Chris Wubbe S. de Vries R. Walstra
19-4-08 V02 Boxtel A. Middendorp Comb. van Dijk S. de Vries S. de Vries
26-4-08 V03 Hasselt Hylke van Dijk Comb. van Dijk Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
03-5-08 M01 Lessines A. Middendorp K. Machiela H. Opdam H. Opdam  
10-5-08 E01 Chantilly Gebr.Koehoorn Comb. van Dijk Theo+Mirjam Boelens Theo+Mirjam Boelens
10-5-08 V04 Boxtel Sander Boonstra Comb. van Dijk A.J.Vijverstra Sander Boonstra
18-5-08 M02 Duffel Gebr.Koehoorn Comb. van Dijk H. Opdam Gebr.Koehoorn
24-5-08 E02 Ablis Gebr.Koehoorn Comb. van Dijk Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
24-5-08 V05 Maaseik Gebr.Koehoorn Comb. van Dijk Tjitte & Lesley Gebr.Koehoorn
31-5-08 M03 Pommerouel Gebr.Koehoorn Comb. van Dijk Comb. van Andel Comb. van Andel
07-6-08 V06 Boxtel Gebr.Koehoorn Comb. van Dijk R. Postma R. Postma
08-6-08 E03 Orleans Gebr.Koehoorn Comb. van Dijk R. Postma

R. Postma 

14-6-08 M04 St.Quentin T.v/d Veen Comb. van Dijk Tjitte & Lesley

Comb. van Dijk

21-6-08 M05 Pommeroeul Gebr.Koehoorn G.E.Postma H. Opdam H. Opdam
21-6-08 A03 Blois Bozo & Goran Mast - de Jong Comb. van Andel Comb. van Andel
28-6-08 M06 Strepy/Thieu Gebr.Koehoorn J.Venema Tjitte & Lesley Gebr.Koehoorn
05-7-08 J01 Heteren M. Groenhof Comb. van Dijk A.A. Terluin A.A. Terluin
05-7-08 E05 Pithiviers T.v/d Veen Comb. van Dijk Comb. van Andel Comb. van Andel
12-7-08 J02 Heteren Gebr.Koehoorn Chris Wubbe Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
20-7-08 J03 De Meern Gebr.Koehoorn K. Machiela A.A. Terluin Gebr.Koehoorn
26-7-08 J04 Hasselt F. Hofman D.v/d Veen A.A. Terluin A.A. Terluin
02-8-08 J05 Pommeroeul Hazenberg-Veninga H. v/d Kolk D.Stinstra Hazenberg-Veninga
09-8-08 J06 Pommeroeul R.Zondervan H. v/d Kolk Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
16-8-08 J07 St.Quentin D. Faber D. v/d Veen D.Stinstra D. Stinstra
23-8-08 N01 Heteren Gebr. Koehoorn K. Machiela Tjitte & Lesley K. Machiela
30-8-08 N02 Heterem Sander Boonstra K. Machiela Tjitte & Lesley Tjitte & Lesley
06-9-08 N03 Boxtel Hylke van Dijk G.E.Postma Comb.van Andel Comb. van Andel
13-9-08 N04 Gennep T.v/d Veen S. Haakma A.A.Terluin A.A. Terluin
20-9-08 N05 Hasselt Gebr.Koehoorn Comb. van Dijk Tjitte & Lesley Gebr.Koehoorn
 

 

Deze pagina is voor het laatst bijgewerkt op 23-09-2012 14:53

Copyright 2008  Hylke van Dijk